Papuošalai poroms

Išgirdę žodžių junginį „papuošalai poroms“ dauguma žmonių iš karto pagalvoja apie vestuvinius žiedus.  Tačiau tai tikrai ne vieninteliai papuošalai poroms. Poros gali nešioti vienodas apyrankes, pakabukus, amuletus, grandinėles ar apyrankes. Papuošalai poroms yra itin populiarūs tarp jaunų žmonių, kurie tokiu būdu nori aplinkiniams parodyti savo bendrystę, santykių rimtumą, tvirtumą ir pan. Dažniausiai tokius papuošalus nuperka ar užsako, kad jie būtų pagaminti pagal individualų užsakymą, vienas iš įsimylėjėlių kaip dovaną  savo antrajai pusei ir kartu sau. Ant papuošalų poroms būna išgraviruoti abiejų žmonių inicialai, pusiau perskeltos širdelės, amūro strėlės, kartais įdedamos mažos nuotraukėlės.  Vis dėlto, dažniausi poriniai papuošalai yra žiedai:  vestuviniai, sužadėtuvių. Pora gali išsirinkti papuošalus pagal savo zodiako ženklus, tačiau jeigu poros zodiako ženklai skirtingi, tuomet ir papuošalai bus skirtingi. Nes kiekvieno zodiako ženklo atstovams tinka vis kitokie papuošalai, aksesuarai ar bižuterija. Žinoma, geriausias variantas yra tada, kai zodiako ženklai sutampa; tuomet renkantis papuošalus neturėtų kilti problemų.  Jeigu taip nėra, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį, kad abu papuošalus sietų bent viena bendra detalė: spalva, forma ir pan. Papuošalus porai gali dovanoti artimi žmonės, draugai. Tačiau geriausia, kai tokius dalykus pora perka pati, nes tik jie geriausiai žino ko nori.

Itin populiarūs papuošalai poroms yra apyrankės ir pakabukai. Jų pasirinkimas labai didelis, todėl sau tinkamus aksesuarus ras net išrankiausi klientai. Kainos svyruoja nuo labai mažų iki labai didelių, priklausomai nuo to, kokius papuošalus norite įsigyti. Jeigu nenorite išlaidauti, galite išsirinkti silikoninių apyrankių porą, kurių kaina tikrai nenuskriaus piniginės. Jei esate pasiryžę papuošalams skirti didelę pinigų sumą, tuomet puikus pasirinkimas bus auksinių ar sidabrinių pakabučių pora. Viskas priklauso nuo norų ir galimybių.

Vyrams labiausiai tinka universalūs, klasikiniai aksesuarai. Pagrindinis vyriškas aksesuaras -kokybiškas laikrodis. Taip pat tinka solidžios apyrankės, sąsagos.  Pagrindinis vyrų stiliaus principas turėtų būti „minimalizmas“. Jiems netinka aksesuarai su blizgučiais, deimantais, nes tai skirta moterims. Spindėti ir žėrėti turi dailiosios lyties atstovės, o ne vyrai.

 


Comments are closed.