Papuošalai pagal zodiaką

Mergelės ženklo moterys vertina klasikinį stilių, todėl jų papuošalai būna itin kokybiški. Jos labai išrankios papuošalams, labai kruopščiai juos renkasi. Šių moterų ir merginų papuošalai yra neiššaukiantys, smulkūs, per daug neišsiskiriantys. Mėgsta neįmantrius, prie dalykinio stiliaus drabužių tinkančius papuošalus. Mergelės mėgsta atrodyti santūriai, todėl mėgstamiausios šio zodiako ženklo atstovių spalvos yra pilka, rusva ir kitos žemės spalvos, jų atspalviai.

Svarstyklės mėgsta švelnias, šviesias spalvas – žydrą, rausvą, žalsvą. Renkasi itin moteriškus, dailius ir stilingus papuošalus.

Skorpionės nemėgsta iššaukiančių papuošalų; labiau vertina elegantiškus. Dažniausiai renkasi aksesuarus su raudonais ar juodais akcentais, nes mėgsta tamsias spalvas. Šio zodiako ženklo moterų papuošalų dėžutėse rastumėte daugiausiai auksinių papuošalų.

Šaulio ženklo atstovėms papuošalai ir aksesurai turi būti patogūs, nevaržantys judesių. Nemėgsta įmantrių papuošalų, nes svarbiausia yra patogumas. Tokia nuostata šaulės vadovaujasi tiek rinkdamosi rūbus, tiek papuošalus. Visgi jos mėgsta atkreipti į save dėmesį. Mėgstamiausios spalvos – violetinė, mėlyna, nevengia ir rožinės spalvos. Renkasi auksą arba gelsos spalvos metalą.

Moterys ir merginos, kurių zodiako ženklas yra ožiaragis, labai nemėgsta pigios bižuterijos. Jos vadojausi principu: kokybė, o ne kiekybė. Todėl verčiau šios moterys turės mažiau, bet kokybiškių bei prabangių papuošalų ir aksesuarų negu daug ir nekokybiškos bižuterijos. Jos nemėgsta labai ryškių spalvų, tokių kaip raudona, mėlyna ir pan. Šio zodiako ženklo atstovės mieliau renkasi žalsvus, pilkšvus arba rusvus atspalvius. Labiausiai mėgsta deimantus, natūralius akmenis, perlus, sidabrą, auksą.

Turbūt didžiausios išskirtinių papuošalų mėgėjos yra vandenio ženklo moterys. Joms labai patinka įvairi bižuterija: įvairių formų, spalvų, dideli bižuterijos gaminiai. Vandenėms nesvarbu ar joms patinkantis papuošalus tuo metu yra madingas, ar ne. Jos yra tikrų tikriausios standartų laužytojos. Madą jos kuria pačios.

Žuvų ženklo atstovių mėgstamiausios spalvos – žalsva ir melsva. Jos mėgsta sidabrinius ar sidabro imitacijos papuošalus. Mėgsta grakščias formas, todėl šių moterų papuošalai nebūna grubių, kampuotų formų. Labiausiai tokios moterys ir merginos vertina ir brangina mylimų, brangių žmonių iš širdies dovanotus papuošalus.

Papuošalai poroms – puiki dovanos idėja porai vestuvių, sužadėtuvių ar kitos svarbios šventės proga. Papuošalai poroms geriausiai tinka tiems žmonėms, kurių zodiako ženklai vienodi, nes tuomet ir jiems tinkantys pauošalai bus vienodi.

Informaciją paruošti padėjo www.papuosalurojus.lt


Comments are closed.