Papuošalai iš mineralų

Papuošalai poroms nebūtinai turi būti auksiniai ar sidabriniai. Puikus pasirinkimas yra padovanoti porai papuošalus, pagamintus iš mineralų.

Kiekvienam žmogui pagal jo charakterį, temperamentą ir kitas individualias savybes tinka vis kitoks mineralas ar kelių mineralų kombinacija. Juk vieni žmonės trokšta pritraukti pinigus, kiti meilę, sėkmę. Tuo tarpu, dar kiti siekia susikaupimo, dvasios ramybės, didesnio susitelkimo į tam tikrus dalykus ir pan.

Pagal tai, kokių dalykų trokštame, kokias būdo savybes norime pakeisti, renkamės atitinkamus mineralus. Svarbu teisingai pasirinkti sau tinkančius mineralus, nes kitu atvieju jie ne tik nepadės, bet gali pridaryti žalos. Ypač atsargiems reikia būti su stipresnį poveikį turinčiais mineralais. Taigi tokie papuošalai poroms turi būti kruopščiai parenkami.

Pavyzdžiui, rožinis kvarcas tinkamas daugumai žmonių, nes tai akmuo, skleidžiantis švelnią energiją. Jis suteikia kūrybiškumo, pasitikėjimo savimi. Rožinis kvarcas laikomas meilės akmenu, skatinančiu meilę sau. Būtent tokių savybių suteikia šis mineralas, todėl jį turėti nešioti tie žmonės, kurie per mažai pasitiki savimi, bijo atsiskleisti, turi daug kompleksų dėl savo išvaizdos, nemano, kad yra verti nesavanaudiškos, tikros meilės. Šis mineralas tinka moterims, kurioms trūksta moteriškumo, atlaidumo, minkštumo bei švelnumo. Taip pat jis tinka per daug stačiokiškiems, grubiems stipriosios lyties atstovams. Tačiau jeigu vyras ilgai nešioja rožinį kvarcą, tuomet jis gali perimti moterims būdingas savybes: per didelį jautrumą, švelnumą ir net moteriškumą.

Rožinis kvarcas padeda nusiraminti, mažina nemigą ir stresą. Taip pat turi teigiamos įtakos širdies veiklai ir kraujotakai.

Rodochrozitas, kitaip “inkų rožė”, yra į rožę panašus akmuo. Šis akmuo į paviršių iškelia žmogaus viduje glūdinčius skaudulius, todėl gali būti pavadintas sielą gydančiu akmeniu. Jis padeda žmogui pažvelgti į savo vidų ir iškelti ten glūdinčius neigiamus jausmus, emocijas. Tai padės išspręsti problemas, išsilaisvinti nuo jų, nes tik protu suvoktos problemos gali būti išspręstos. Kai išspręsite savo vidines problemas, pagerės ir santykiai su aplinkiniais. Šis akmuo yra tinkamiausias nešioti sunkiais žmogaus gyvenimo periodais. Rekomenduojama jį nešioti negalinčioms pastoti moterims, onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms bei tiems, kurių kepenų veikla yra sutrikusi.

 


Comments are closed.